24LC025-I/ST
Productnummer DigiKey
24LC025-I/ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
24LC025-I/ST
Beschrijving
IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
24LC025-I/ST Modellen
Categorie
Geheugeninterface
I2C
Fabr.
Klokfrequentie
400 kHz
Verpakking
Buis
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Status onderdeel
Actief
Toegangstijd
900 ns
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
Type geheugen
Niet-vluchtig
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)