BCAP0010 P300 X11 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
10 F (EDLC), supercondensators 3 V Radiaal, blik 25mOhm
BCAP0010 P300 X11
Productnummer DigiKey
589-BCAP0010P300X11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAP0010 P300 X11
Beschrijving
CAP 10F 3V THROUGH HOLE
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BCAP0010 P300 X11 Modellen
Categorie
Aansluiting
PC-pennen
Fabrikant
Maxwell Technologies
Type montage
Through-hole
Serie
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
10 F
Hoogte - geplaatst (max.)
1,240" (31,50mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm