HBWS1608-9N5J
Productnummer DigiKey
5262-HBWS1608-9N5JTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBWS1608-9N5JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-9N5JDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBWS1608-9N5J
Beschrijving
FIXED IND 9.5NH 700MA 135 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
9.5 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 700 mA 135mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
135mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
28 @ 250MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
4,5GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
250 MHz
Type
Draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,041" B (1,60mm x 1,05mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,041" (1,05mm)