BCMS403022I560 10A
Productnummer DigiKey
5262-BCMS403022I56010ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCMS403022I56010ACT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCMS403022I56010ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCMS403022I560 10A
Beschrijving
FERRITE BEAD 56 OHM 1612 1LN
Gedetailleerde beschrijving
56 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1612 (4030 metrisch) 10A 4mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
10A
DC-weerstand (DCR) (max.)
4mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
1612 (4030 metrisch)
Hoogte (max.)
0,090" (2,28mm)
Grootte / afmetingen
0,160" L x 0,120" B (4,06mm x 3,05mm)
Impedantie bij frequentie
56 Ohms @ 100 MHz