BCMS201209A600 RDC02
Productnummer DigiKey
5262-BCMS201209A600RDC02TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCMS201209A600RDC02CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCMS201209A600RDC02DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCMS201209A600 RDC02
Beschrijving
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
60 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 4A 20mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
4A
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,035" (0,90mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Impedantie bij frequentie
60 Ohms @ 100 MHz