BCAS160808K102 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BCAS160808K102 |
Beschrijving | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 100mA 1Ohm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 100mA |
Fabrikant Max Echo | DC-weerstand (DCR) (max.) 1Ohm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,031" (0,80mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Impedantie bij frequentie 1 kOhms @ 100 MHz |