BCAS160808A331
Productnummer DigiKey
5262-BCAS160808A331TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCAS160808A331CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCAS160808A331DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAS160808A331
Beschrijving
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
330 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 200mA 500mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
500mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Hoogte (max.)
0,031" (0,80mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
330 Ohms @ 100 MHz