BCAS100505B471
Productnummer DigiKey
5262-BCAS100505B471TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCAS100505B471CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCAS100505B471DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAS100505B471
Beschrijving
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
470 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 300mA 800mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
300mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
800mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
470 Ohms @ 100 MHz