BCAS100505A152
Productnummer DigiKey
5262-BCAS100505A152TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCAS100505A152CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCAS100505A152DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAS100505A152
Beschrijving
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 250mA 1,8Ohm
Categorie
Nominale stroom (max.)
250mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,8Ohm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
1.5 kOhms @ 100 MHz