BCAS100505A102
Productnummer DigiKey
5262-BCAS100505A102TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCAS100505A102CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCAS100505A102DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAS100505A102
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 100mA 1,6Ohm
Categorie
Nominale stroom (max.)
100mA
Fabrikant
Max Echo
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,6Ohm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz