ACMS201209A470 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ACMS201209A470 |
Beschrijving | FERRITE BEAD 47 OHM 0805 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 47 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 3A 30mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 3A |
Fabrikant Max Echo | DC-weerstand (DCR) (max.) 30mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0805 (2012 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Voedingsleiding | Hoogte (max.) 0,041" (1,05mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Impedantie bij frequentie 47 Ohms @ 100 MHz |