ACMS201209A470
Productnummer DigiKey
5262-ACMS201209A470TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-ACMS201209A470CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-ACMS201209A470DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACMS201209A470
Beschrijving
FERRITE BEAD 47 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
47 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 3A 30mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
3A
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
47 Ohms @ 100 MHz