VLR175LF
Productnummer DigiKey
VLR175LF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VLR175LF
Beschrijving
PTC RESET FUSE 12V 1.75A STRAP
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 12V 1.75 A Ih Door gebruiker gedefinieerd Riem
Categorie
Tijd tot inschakelen
5 s
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
17 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
62 mOhms
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Door gebruiker gedefinieerd
Type
Polymeer
Verpakking / doos
Riem
Spanning - max.
12V
Grootte / afmetingen
1,201" L x 0,122" B (30,50mm x 3,10mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
1.75 A
Dikte (max.)
0,032" (0,80mm)
Stroom - inschakel (It)
4.2 A
Goedkeuringsinstantie
CSA, TÜV, UL
Stroom - max.
100 A