SMBJ36CA
Productnummer DigiKey
SMBJ36CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ36CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ36CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ36CA
Beschrijving
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
58,1V Klem 10,4A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMBJ)
EDA/CAD-modellen
SMBJ36CA Modellen
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
58,1V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
10,4A
Serie
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
36V
Spanning - doorslag (min.)
40V