PHS120A20
Productnummer DigiKey
5666-PHS120A20-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PHS120A20
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 20A
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) Module
Categorie
Type uitvoer
AC, proportionele besturing
Fabr.
Spanning - ingang
120 VAC
Serie
Stroombelasting
20 A
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C