NANOSMDC010F-2
Productnummer DigiKey
NANOSMDC010F-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
NANOSMDC010F-2CT-ND - Cut Tape (CT)
NANOSMDC010F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NANOSMDC010F-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1206
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 60V 100 mA Ih Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch), hol
Categorie
Stroom - inschakel (It)
250 mA
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Stroom - max.
10 A
Serie
Tijd tot inschakelen
1 s
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), hol
Type
Polymeer
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,59mm)
Spanning - max.
60V
Dikte (max.)
0,039" (1,00mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
100 mA