LLC8610F12M
Productnummer DigiKey
5666-LLC8610F12M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LLC8610F12M
Beschrijving
CONTROL LIQ LEV 230VAC 10SEC
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Controllers - Vloeistof peil Constant niveau SPDT (1 vorm C) 230 VAC Chassismontage
Categorie
Functies
Led-indicator
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Type uitvoer
Relais
Serie
Contactvorm
SPDT (1 vorm C)
Verpakking
Bulk
Contactclassificatie bij spanning
10A @ 120 VAC
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Type
Constant niveau
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0 187"/0.250"
Spanning - voeding
230 VAC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
Gevoeligheid
Vast, 12kOhm