LLC8430F26P
Productnummer DigiKey
5666-LLC8430F26P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LLC8430F26P
Beschrijving
LIQUID LEVEL CONTROL
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Controllers - Vloeistof peil Constant niveau SPDT (1 vorm C) 120 VAC Chassismontage
Contactclassificatie bij spanning
10A @ 120 VAC
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0 187"/0.250"
Spanning - voeding
120 VAC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Gevoeligheid
Vast, 26kOhm