LLC842F103M
Productnummer DigiKey
5666-LLC842F103M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LLC842F103M
Beschrijving
CONTROL LIQ LEV 120VAC 2SEC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Controllers - Vloeistof peil Constant niveau SPDT (1 vorm C) 120 VAC Chassismontage
Categorie
Functies
Led-indicator
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Type uitvoer
Relais
Serie
Contactvorm
SPDT (1 vorm C)
Verpakking
Bulk
Contactclassificatie bij spanning
10A @ 120 VAC
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Type
Constant niveau
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0 187"/0.250"
Spanning - voeding
120 VAC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
Gevoeligheid
Vast, 10kOhm