LLC24B2F50N
Productnummer DigiKey
LLC24B2F50N-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LLC24B2F50N
Beschrijving
LIQUID LEVEL CONTROL
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Controllers - Vloeistof peil Constant niveau SPDT (1 vorm C) 120 VAC Chassismontage
Categorie
Gevoeligheid
Vast, 50kOhm
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Type uitvoer
Relais
Serie
Contactvorm
SPDT (1 vorm C)
Verpakking
Bulk
Contactclassificatie bij spanning
10A @ 120 VAC
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Type
Constant niveau
Stijl aansluiting
Schroefklem
Spanning - voeding
120 VAC
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 55°C