GP101B0M
Productnummer DigiKey
5666-GP101B0M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GP101B0M
Beschrijving
THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NTC-thermistors 100 Kraag, glas
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GP101B0M Modellen
Categorie
Weerstandtolerantie
±20%
Fabrikant
Littelfuse Inc.
B25/50
2800K
Serie
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 300°C
Verpakking
Bulk
Lengte - geleidingsdraad
1,00" (25,40mm)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand in ohm bij 25 °C