DST5100S
Productnummer DigiKey
F10089TR-ND - Tape & Reel (TR)
F10089CT-ND - Cut Tape (CT)
F10089DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DST5100S
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO277B
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage TO-277B
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
120 µA @ 100 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
245pF @ 5V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Apparaatpakket leverancier
TO-277B
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
750 mV @ 5 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)