0453.062MR
Productnummer DigiKey
F11964TR-ND - Tape & Reel (TR)
F11964CT-ND - Cut Tape (CT)
F11964DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0453.062MR
Beschrijving
FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
62 mA 125 V AC 125 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Opbouwmontage 2-SMD, vierkante eindblok
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
0453.062MR Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Breekvermogen bij nominale spanning
50A
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
1.9E-4
Type montage
Opbouwmontage
Goedkeuringsinstantie
CSA, UL
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,240" L x 0,106" B x 0,106" H (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Nominale spanning - AC
125 V
DC koude weerstand
5.5 Ohms