045101.5MRL
Productnummer DigiKey
F2579TR-ND - Tape & Reel (TR)
F2579CT-ND - Cut Tape (CT)
F2579DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
045101.5MRL
Beschrijving
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 A 125 V AC 125 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Opbouwmontage 2-SMD, vierkante eindblok
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
045101.5MRL Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Breekvermogen bij nominale spanning
50A
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
0.853
Type montage
Opbouwmontage
Goedkeuringsinstantie
CSA, PSE, UL
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,240" L x 0,106" B x 0,106" H (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Nominale spanning - AC
125 V
DC koude weerstand
0.063 Ohms