FGG.1B.307.CLAD52Z
Productnummer DigiKey
1124-1064-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1B.307.CLAD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
7 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.1B.307.CLAD52Z Modellen
Aantal posities
7
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
307
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C