FGG.1B.302.CLAD52Z
Productnummer DigiKey
FGG.1B.302.CLAD52Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1B.302.CLAD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
2 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.1B.302.CLAD52Z Modellen
Nominale stroom (A)
15A
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C