SMAJ12CA
Productnummer DigiKey
478-7052-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-7052-1-ND - Cut Tape (CT)
478-7052-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMAJ12CA
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMAJ
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19,9V Klem 20,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMAJ (DO-214AC)
EDA/CAD-modellen
SMAJ12CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
20,1A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V
Spanning - doorslag (min.)
13,3V
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
19,9V