FE52GF8Q0107KB
Productnummer DigiKey
478-FE52GF8Q0107KB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FE52GF8Q0107KB
Beschrijving
FILM CAPACITORS 600V 100UF 10% E
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µF Filmcondensators 600V Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radiaal - 4 kabels
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Fabr.
Type montage
Through-hole
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
2,264" L x 1,378" B (57,50mm x 35,00mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
2,394" (60,80mm)
Capaciteit
Aansluiting
PC-pennen
Tolerantie
±10%
Afstand geleider
2,067" (52,50mm)
Nominale spanning - DC
600V
Toepassingen
DC-link, DC-filters
Diëlektrisch materiaal
Functies
Lage ESR
ESR (equivalente serieweerstand)
3 mOhms