MPLC0730L1R0
Productnummer DigiKey
399-10980-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10980-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10980-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPLC0730L1R0
Beschrijving
FIXED IND 1UH 10.6A 9 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 10.6 A 9mOhm max. 2-SMD, J-kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPLC0730L1R0 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
9mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 120°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Verouderd
Type
Draadgewonden
Grootte / afmetingen
0,303" L x 0,264" B (7,70mm x 6,70mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
11A