C1812C104F5GACTU
Productnummer DigiKey
399-10016-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10016-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10016-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1812C104F5GACTU
Beschrijving
CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1812
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.1 µF ±1% 50V Keramische condensators C0G, NP0 1812 (4532 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C1812C104F5GACTU Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Lage ESL
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerantie
±1%
Dikte (max.)
0,043" (1,10mm)