MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
Productnummer DigiKey
670-2275-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2275-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2275-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM60-52B1-E1-R650
Beschrijving
CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
52 positie Vrouwtje Connector PCI Express Mini Card Goud 0,031" (0,80mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MM60-52B1-E1-R650 Modellen
Categorie
Uitlezen
Dubbel
Fabrikant
JAE Electronics
Functies
Printplaatgeleider
Serie
Type montage
Opbouwmontage, rechte hoek
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aansluiting
Soldeersel
Status onderdeel
Actief
Materiaal contact
Koperlegering
Type kaart
PCI Express Mini Card
Afwerking contact
Goud
Geslacht
Vrouwtje
Dikte afwerking contact
3,94µin (0,10µm)
Aantal posities
52
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Dikte kaart
0,039" (1,00mm)
Materiaal - isolatie
Thermoplastic
Aantal rijen
2
Basisproductnummer
Hoogte
0,031" (0,80mm)