IO-C20SP-63
Productnummer DigiKey
1937-IO-C20SP-63-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IO-C20SP-63
Beschrijving
IEC C20 SCREW ON PANEL MOUNT W.
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Voedingsingangconnectors Connector, bladen mannetje IEC 320-C20 Paneelmontage, flens
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IO-C20SP-63 Modellen
Categorie
Aantal posities
3
Fabrikant
IO Audio Technologies
Type filter
Ongefilterd - Commercieel
Verpakking
Bulk
Geschikt voor een zekering
Nee
Status onderdeel
Actief
Type montage
Paneelmontage, flens
Stijl connector
IEC 320-C20
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Type aansluiting
Connector, bladen mannetje
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 32,31mm x 24,31mm
Nominale stroom - toestelinlaat
16A
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC