IRL40SC228
Productnummer DigiKey
IRL40SC228TR-ND - Tape & Reel (TR)
IRL40SC228CT-ND - Cut Tape (CT)
IRL40SC228DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IRL40SC228
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 557A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 557 A (Tc) 416W (Tc) Opbouwmontage D2PAK (7-geleiders)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IRL40SC228 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
307 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
19680 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
416W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Apparaatpakket leverancier
D2PAK (7-geleiders)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
0,65mOhm @ 100A, 10V