FF200R06KE3HOSA1
Productnummer DigiKey
448-FF200R06KE3HOSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FF200R06KE3HOSA1
Beschrijving
IGBT MOD 600V 260A 680W MOD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Module Trench Field Stop Halve brug 600 V 260 A 680 W Chassismontage Module
Categorie
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
1,9V @ 15V, 200A
Fabrikant
Infineon Technologies
Stroom - collector drempel (max.)
5 mA
Serie
Ingang
Standard
Verpakking
Tray
NTC-thermistor
Nee
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Type IGBT
Trench Field Stop
Type montage
Chassismontage
Configuratie
Halve brug
Verpakking / doos
Module
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
600 V
Apparaatpakket leverancier
Module
Stroom - collector (Ic) (max.)
260 A
Basisproductnummer
Vermogen - max.
680 W