BSZ031NE2LS5ATMA1
Productnummer DigiKey
448-BSZ031NE2LS5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BSZ031NE2LS5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BSZ031NE2LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSZ031NE2LS5ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 25V 19A/40A TSDSON
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 25 V 19 A (Ta), 40 A (Tc) 2,1W (Ta), 30W (Tc) Opbouwmontage PG-TSDSON-8-FL
EDA/CAD-modellen
BSZ031NE2LS5ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
18.3 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±16V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1230 pF @ 12 V
Vermogensdissipatie (max.)
2,1W (Ta), 30W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
25 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TSDSON-8-FL
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,1mOhm @ 20A, 10V