RV8H-L-D12
Productnummer DigiKey
1885-1077-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RV8H-L-D12
Beschrijving
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 12V
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
General Purpose Relais SPDT (1 vorm C) 12VDC Spiraal DIN-rail
Categorie
Type spoel
Zonder vergrendeling
Fabr.
Functies
Inclusief aansluiting
Serie
Stijl aansluiting
Schroefklem
Verpakking
Bulk
Spanning 'moet werken'
10,8 VDC
Status onderdeel
Actief
Spanning 'moet vrijgeven'
0,84 VDC
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Spoelspanning
Materiaal contact
Zilver-nikkel (AgNi), goud (Au)
Contactvorm
SPDT (1 vorm C)
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Contactclassificatie (stroom)
6 A
Type relais
Schakelspanning
400 VAC, 125 VDC - Max
Weerstand spoel
821.9 Ohms
Belasting - Max. schakelen
2400VA, 750W
Basisproductnummer
Spoelstroom
14.6 mA