T50RTM250HSM4
Productnummer DigiKey
1436-1835-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T50RTM250HSM4
Beschrijving
CBL TIE RELEASABL BLK 50LB 8.39"
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Standaard, los te maken Zwart 1,97" (50,00mm) 0,185" (4,70mm) 50 lbs (22,68 kg)
Categorie
Lengte - werkelijk
0,699' (213,13mm, 8,39")
Type montage
Drukmontage, Fir Tree
Verpakking
Bulk
Functies
Hittegestabiliseerd
Type snoer-/kabelbinder
Standaard, los te maken
Lengte - bij benadering
8,5"
Diameter bundel
1,97" (50,00mm)
Basisproductnummer
Breedte
0,185" (4,70mm)