M50-1920005
M50-1920005
Harwin’s Company Overview
M50-1920005
Productnummer DigiKey
952-1727-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M50-1920005
Beschrijving
CONN SHUNT 1.27MM RED
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 (1 x 2) Positie Shunt Schakelaar Rood Gesloten bovenkant 0,050" (1,27mm) Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
M50-1920005 Modellen
Categorie
Hoogte
0,118" (3,00mm)
Fabrikant
Harwin Inc.
Afwerking contact
Goud
Serie
Dikte afwerking contact
1,00µin (0,025µm)
Verpakking
Zak
Kleur
Rood
Status onderdeel
Actief
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type
Gesloten bovenkant
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Geslacht
Stekkerbussen vrouwtje
Nominale stroom (A)
1A
Aantal posities of pennen (rooster)
2 (1 x 2)
Basisproductnummer
Hoogte
0,050" (1,27mm)