G125-MS12005L3R
Productnummer DigiKey
952-G125-MS12005L3RTR-ND - Tape & Reel (TR)
952-G125-MS12005L3RCT-ND - Cut Tape (CT)
952-G125-MS12005L3RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G125-MS12005L3R
Beschrijving
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Opbouwmontage 20 posities 0,049" (1,25mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
G125-MS12005L3R Modellen
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabr.
Type bevestiging
Grendelslot
Serie
Hoogte isolatie
0,193" (4,90mm)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vorm contact
Circular
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact - mating
Goud
Type aansluiting
Dikte afwerking contact - mating
8,00µin (0,203µm)
Type contact
Pen mannetje
Materiaal contact
Fosforbrons
Pitch - mating
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA4T), nylon 4T, glasgevuld, halogeenvrij
Aantal posities
Functies
Pick-and-place, lasblokkering
Aantal rijen
2
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Rij-afstand - mating
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal posities belast
Alle
Kleur isolatie
Groen
Stijl
Nominale stroom (A)
2A per contact
Shrouding
Met mantel - 4-wandig
Mated stapelhoogtes
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm