G125-FS15005F3P
G125-FS15005F3P
Harwin’s Company Overview
G125-FS15005F3P
Productnummer DigiKey
952-4099-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G125-FS15005F3P
Beschrijving
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 Posities Receptacle Connector 0,049" (1,25mm) Opbouwmontage Goud
EDA/CAD-modellen
G125-FS15005F3P Modellen
Fabr.
Dikte afwerking contact - mating
8,00µin (0,203µm)
Verpakking
Strook
Hoogte isolatie
0,207" (5,25mm)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Kaart naar kaart of kabel
Mated stapelhoogtes
7,33mm, 7,4mm
Aantal posities
Functies
Stopschroeven, pick-and-place, polarisatiesleutel
Nominale stroom (A)
2A
Pitch - mating
Nominale spanning
450V
Rij-afstand - mating
0,049" (1,25mm)