G125-FS15005F1P
G125-FS15005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS15005F1P
Productnummer DigiKey
952-3671-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G125-FS15005F1P
Beschrijving
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD SMD
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 Posities Receptacle Connector 0,049" (1,25mm) Opbouwmontage Goud
EDA/CAD-modellen
G125-FS15005F1P Modellen
Categorie
Type bevestiging
Schroefsluiting
Serie
Dikte afwerking contact - mating
8,00µin (0,203µm)
Verpakking
Bulk
Hoogte isolatie
0,207" (5,25mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 105°C
Functies
Stopschroeven, pick-and-place, polarisatiesleutel
Nominale stroom (A)
2A
Pitch - mating
Toepassingen
Automotive, General Purpose
Rij-afstand - mating
0,049" (1,25mm)