WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1558-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WR9QI1660LCPN(R6B)
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 40 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
WR9QI1660LCPN(R6B) Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
Multi-Blade (apart verkocht)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
1,71" L x 2,91" B x 1,39" H (43,5mm x 74,0mm x 35,3mm)
Spanning - uitgang
24V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
1,66A
Standaard nummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Vermogen (watt)
40 W