TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1404-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
Gedetailleerde beschrijving
19V 60 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
TR9KZ3158LCP-N(R6B) Modellen
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Snoerlengte
60,2" (1,53 m)
Ingangsconnector
IEC 320-C8
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,76" L x 2,05" B x 1,30" H (121,0mm x 52,0mm x 33,0mm)
Spanning - uitgang
19V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, RCM, PSE, UKRSepro, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
3,15A
Standaard nummer
60335-1; 60950-1
Vermogen (watt)
60 W