TR9CI3750LCPIMR6BLPS_view2
TR9CI3750LCPIMR6BLPS
TR9CI3750LCPIMR6BLPS
Productnummer DigiKey
1939-1281-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR9CI3750LCPIMR6BLPS
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Gedetailleerde beschrijving
24V 90 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TR9CI3750LCPIMR6BLPS Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), medisch
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 50°C
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Snoerlengte
60,2" (1,53 m)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,88" L x 2,47" B x 1,34" H (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Spanning - uitgang
24V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
3,75A
Standaard nummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Vermogen (watt)
90 W