TR9CI1250LCP-Y(R)
Productnummer DigiKey
1939-TR9CI1250LCP-Y(R)-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR9CI1250LCP-Y(R)
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 30 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Polarisatie
Positief midden
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
75%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
72" (1,83m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
4,65" L x 2,36" B x 1,30" H (118,0mm x 60,0mm x 33,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, cUL, PSE, TUV, UL
Spanning - uitgang
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
1,25A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
30 W