KCP-CCP-1.35(R)
KCP-CCP-1.35(R)
KCP-CCP-1.35(R)
Productnummer DigiKey
1939-1716-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KCP-CCP-1.35(R)
Beschrijving
ADAPT 2.1MM JACK TO 1.3MM PLUG
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Adapter Connector Jack, 2,1mm ID x 5,6mm OD naar Stekker, 1,3mm ID x 3,5mm OD Vrijhangend (in-lijn)
Categorie
Converteren naar (adapteruiteinde)
Stekker, 1,3mm ID x 3,5mm OD
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Aantal posities/contacten
2 geleiders
Verpakking
Bulk
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Status onderdeel
Actief
Functies
Cilinder voedingsadapter
Type conversie
Zelfde serie
Werkelijke diameter
1,3 x 3,5mm, 2,1 x 5,6mm
Geslacht
Vrouwtje naar mannetje
Materiaal contact - beplating
Brons
Stijl connector
Voeding DC-adapter
Basisproductnummer
Converteren van (adapteruiteinde)
Jack, 2,1mm ID x 5,6mm OD