JACK-C-SMT-10A-RA(R)
Productnummer DigiKey
1939-1713-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JACK-C-SMT-10A-RA(R)
Beschrijving
CONN PWR JACK 2.10MMX5.50MM SLDR
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Cilinder - Voedingsconnectors Stekkerbus 2,10mm bi.dia. (0,083"), 5,50mm bu.dia. (0,217") Uitsparing printplaat, doorgaand gat, rechte hoek
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
JACK-C-SMT-10A-RA(R) Modellen
Categorie
Aansluiting
Geknikte pen, soldeersel
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Afscherming
Afgeschermd
Verpakking
Bulk
Spanning - nominaal
50 VDC
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
10 A
Type aansluiting
Stekkerbus
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Geslacht
Mannetje
Materiaal contact - beplating
Goud
Door industrie erkende diameter mating
2,10mm bi.dia. (0,083"), 5,50mm bu.dia. (0,217")
Materiaal behuizing
IJzer
Werkelijke diameter
0,079" (2,00mm BID)