HP75-72COM
Productnummer DigiKey
1997-1037-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HP75-72COM
Beschrijving
FAN CORD 45DEG W/GROUND 72"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator stroomkabel Ventilator klem contactdoos 45˚ 72,0" (1,83m) NEMA 1-15 stekker, nr. 8 ringkabelschoen
Categorie
Lengte
72,0" (1,83m)
Fabrikant
Gardtec Incorporated
Aantal geleiders
3
Verpakking
Bulk
Type snoer
SPT-1
Status onderdeel
Actief
Markering van goedkeuringsinstanties
UL
Stijl
Vrouwelijke bus naar mannelijke stekker
Nominale spanning
300 V
1e connector
Ventilator klem contactdoos 45˚
Bedrijfstemperatuur
105°C