UEZGUI-RX62N-35QT-BA is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
Op voorraad: 45
Gegevensblad
Resistief Displaymodulen - LCD, grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Productnummer DigiKey
622-1053-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Schermdiagonaal
3,5" (88,90mm)
Fabrikant
Future Designs Inc.
Zichtvlak
70,08mm B x 52,56mm H