FC5BQCCMC12.0-T1
Productnummer DigiKey
631-FC5BQCCMC12.0-T1TR-ND - Tape & Reel (TR)
631-FC5BQCCMC12.0-T1CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FC5BQCCMC12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FC5BQCCMC12.0-T1
Beschrijving
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 80 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FC5BQCCMC12.0-T1 Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
80 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
12 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (5x3,2)
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)